Otelimiz Hakkında - Adrasan Erenler Otel

Geniş bir bahçe içinde bulunan otelimizin arka görünümü tarihi Likya yolu ve Markis tepesine doğru yükselen zümrüt çam ormanıyla bütünleşir. Ve siz her sabah bu ormanın kuş semfonisiyle uyanırsınız.

Ön görünümünde geniş bir kumsalla oynaşan gümüş pırıltılı mor-lacivert deniz her gece eski Akdeniz zamanlarının gizemli müzik tınılarını taşır uykularınıza. Ve sabahları kızıl bakır bir tepsi gibi mor-lacivert sulardan usulca yükselen Akdeniz güneşi selamlar sizi. Sonra gün boyu sürecek olan cümbüşü başlar denizle güneşin... Ve siz bu cümbüş eşliğinde deniz-kum-güneşten dirimsel enerji emzirirsiniz bedeninize kana kana...

Otel sahibesi Sevinç, adıyla özdeş ev yemekleri sunar sizlere sevecen konukseverliğiyle. Günboyu süren ücretsiz çay ikramları eşliğinde neşeli sohbetler başlar sıcak dostluklara uzanan otel bahçesinde. Onlar için düzenlenmiş çocuk parkında çocuklarınız masal tadında anlar yaşarlar ressam Sümbül'ün düşsel duvar resmi önünde ve siz kahvenizi yudumlarsınız onların kuş neşeli oyunlarını izleyerek hoş duygular içinde.

Sonra tatil biter, evinize dönersiniz yüreğinize işlemiş sımsıcak bir duygu ile. Bitimsiz, bir ömür sürecek olan dostluktur geriye kalan: parayla satın alınamayan, aranıp da bulunmayan... Biz erenleriniz, özümüzü anlatır ismimiz...

Aile işletmesi olan otelimiz Adrasan koyunun orta bölümünde, orman ve denizin arasında, 2 dönümlük bir arazi üzerine kurulu, 2 katlı ve 16 odalıdır. Tüm odalarda duş ve klima mevcuttur. Çiçeklerle bezeli geniş bahçemizde restaurant, çocuk parkı ve çardaklar bulunmaktadır. Otelin hemen önündeki kumsalda, siz konuklarımızın kullanımı için ücrete tabi belediyeye ait şemsiye ve şezlonglar mevcuttur.

Otelimizde wireless internet bağlantısı mevcuttur.